Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-04-05

kuba
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Przywitanie, propozycja poznania :)

Cześć wszystkim

Jestem nosicielem wzw b. Żyję normalnie, prawie nikt nie wie o mojej chorobie. Mam problem z przyznaniem się do tego komukolwiek. Jest tu samotna dziewczyna? Chciałbym poznać kogoś, przy kim nie będę musiał się ukrywać. Przy każdej nowej znajomości boje się, że mogę kogoś zarazić, albo, że zostawię kogoś samego... Fajnie by było móc się spotkać, pogadać z kimś kto rozumie mój problem. Jestem młody, uśmiechnięty, mieszkam blisko Warszawy:).

#2 2015-04-05

Donia2014
Weteran

Re: Przywitanie, propozycja poznania :)

Lepiej nie mówic o tym bo po co ? wiadomo jacy sa ludzie zaraz beda głupio gadac ja tez nikomu nie mówie wiedza tylko najbliżsi img/smilies/smile
Ja to daleko od wawy mieszkam ale moze są tu jakies kobietki które mieszkają blizej Ciebie , pozdrawiam:)

#3 2015-05-05

free_man
Moderator
Reputacja :  [+ 37/ -0 ]

Cześć! Chłopie żyj normalnie! Szukaj kobiet wszędzie img/smilies/big_smile! Nie musisz nikomu się tłumaczyć "Hej, jestem Kuba. Lubię placki i jestem nosicielem HBV" img/smilies/big_smile. Jakby co 2ga połówka się zaszczepi/doszczepi/zbada poziom przeciwciał i co najważniejsze, przede wszystkim przyjmie do wiadomości i zrozumie sytuację! Pozdro!

#4 2015-05-05

sorte
Weteran
Reputacja :  [+ 38/ -2 ]

Dokladnie tak jak napisał free_man, nie rób z siebie kogoś gorszego !
9 kobiet Cię odrzuci ale 10 tej nie będzie to przeszkadzać.
Oczywiście że każdy z nas może zostawiać kogoś samego, zdrowy także.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever."

#5 2016-01-02

mateusz
Poczatkujacy uzytkownik

free_man napisał(a):

Nie musisz nikomu się tłumaczyć "Hej, jestem Kuba. Lubię placki i jestem nosicielem HBV"

Tak, a ciekawe jak jej wytłumaczysz seks jak nie wiedziała, że jesteś nosicielem.

Tak ogólnie ja osobiście nie wiem jak w ogóle to powiedzieć jakieś dziewczynie którą poznaje, bo to zawsze są jakieś straszne historie z tym.

#6 2016-01-02

Monik
Weteran
Reputacja :  [+ 18/ -5 ]

zawsze przy okazji picia/nie picia alkoholu mozna powiedziec, ze nie pijesz bo masz chora watrobe. albo ze idziesz do lekarza od watroby (zalezy jaki stopien znajomosci juz masz). na luzaku, jakbys mowil o grypie;)

Stopka forum