Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » POSMIEJMY SIE
  •  » Dla was kochani....moze choc troszke u kogoś uśmiech zawital...:)

#1 2013-08-26

Tomes 76
Zaawansowany uzytkownik
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Dla was kochani....moze choc troszke u kogoś uśmiech zawital...:)

Dwóch wieśniaków jedzie starym autem po jakiejś bocznej drodze. Pierwszy mówi:
- Zobacz, stary. Widzisz to drzewo w dolince? Pod nim po raz pierwszy upawiałem seks.
- Super - mówi drugi. - Jak było?
- No, cóż. Pospacerowaliśmy trochę, potem padliśmy na trawę i kochaliśmy się przez kilka godzin.
- No to super.
- Gdzie tam super. Nagle podniosłem głowę i zobaczyłem, że patrzy na nas jej matka.
- O, w mordę. I co powiedziała?
- No co miała powiedzieć? "Meee!’’

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

Facet budzi się w południe na potwornym kacu.
Patrzy, na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej
treści:
"Kochanie, wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń.
Zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona".
Facet pyta syna:
- Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy
z kwiatami albo pierścionkiem?
Syn na to:
- Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijany, awanturowałeś się, a gdy matka chcąc cię rozebrać ściągała ci spodnie, powiedziałeś: "Spadaj dziwko, jestem żonaty!"

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile:

Jasio przychodzi po dwudniowej nieobecności w szkole a pani pyta:
- Jasiu dlaczego wczoraj nie byłeś w szkole?
- Musiałem prowadzić krowę do byka!
- A nie mógł tego zrobić ojciec?
- Nie proszę pani, to musiał zrobić byk!

img/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smileimg/smilies/big_smile

W szpitalu pielęgniarka ma ogolić 80-letniego pacjenta przed operacją. Konkretnie chodzi o pachwiny. Rozbiera pacjenta i widzi ogromny interes. Nie może powstrzymać się od uwagi:
- Dziadku, ależ to prawdziwy młot!
Dziadek dumnie:
- Jeszcze 10 lat temu wieszałem na nim wiadro z wodą i przenosiłem 100 metrów od studni do domu bez pomocy rąk!
- A teraz się to już niestety nie udaje?
- Ano nie, kolana po drodze wysiadają.

#2 2013-08-26

Bogusia
Weteran
Reputacja :  [+ 68/ -2 ]

Re: Dla was kochani....moze choc troszke u kogoś uśmiech zawital...:)

img/smilies/smile)))))
Dobre!img/smilies/smile

Najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć.Trzeba je poczuć sercem -Helen Keller

• Index
  •  » POSMIEJMY SIE
  •  » Dla was kochani....moze choc troszke u kogoś uśmiech zawital...:)

Stopka forum