Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#26 2008-07-18

Rani
Moderator
Reputacja :  [+ 3/ -0 ]

Re: WASZE DOLEGLIWOSCI....

Garfield to nie dobrze ze trąd góra img/smilies/sad ma być dołem!!!

Coś mi sie od 2tygodni rozregulował przewód pokarmowy, najpierw myślałam że zatrułam się czymś na weselu, ale to już za długo trwa. Po kazdym surowym lub mlecznym jedzeniu boli mnie brzuch, mam wodnistą biegunkę i czuję się tak jakby mnie ktoś nadmuchał img/smilies/1087 mieliście kiedyś takie objawy? nie wiem czy można je wiązać z hbsem.

#27 2008-07-18

free_man
Moderator
Reputacja :  [+ 37/ -0 ]

hej img/smilies/smile, no ja tak mam zawsze jak za dużo pochleje img/smilies/big_smile lub zawsze po kebabie z ostrym sosem buahaha img/smilies/big_smile,

a tak w poważniejszym tonie mojej wypowiedzi img/smilies/wink to też tak czasem mam ale to mija, jest okres że moja kręta droga od ust do tyłka img/smilies/lol zawodzi na każdym centymetrze a raz znowu czuję się jak nowo narodzony ^^, moim zdaniem nie ma to nic wspólnego z HBV, po prostu pij więcej coca coli (dobra na biegunkę) i jedz czekoladę img/smilies/big_smile

#28 2010-01-17

jlykowska@wp.pl
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

moje dolegliwości to ostre kłucie w okolicach wątroby ,gazy i wzdęcia oraz biegunki ,ale to wszystko jest w trakcie gadania ,bo sami lekarze nie wiedzą czy to jest przyczyną wzw czy może jeszcze innej choroby , a taki objawy mam już przez 16 lat paranoja

#29 2010-02-08

Pusteblume
Oldboy
Reputacja :  [+ 1/ -1 ]

U mnie pojawia sie czesto zmeczenie, oslabienie, od czasu biopsji czuje tez watroba (lekkie klucie). No i czeste nudnosci. Masakra, na chwile pomaga mieta.

Stopka forum