Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.
  • Index
  •  » NASZE STRONY
  •  » Korporacja prawnicza,dzieki której można wygrać odszkodowanie.

#1 2007-03-31

cichy
Weteran
Reputacja :  [+ 4/ -0 ]

Korporacja prawnicza,dzieki której można wygrać odszkodowanie.

Witam,natrafiłem w necie na korporacje prawniczą, która zajmuje się m.in. sprawami o odszkodowania np. za złapanie wzw co ważne firma ta nie pobierze od nas ani grosza jeśli przegramy sprawe. No bynajmniej tak jest napisane na stronie img/smilies/smile

http://www.parea.pl/

#2 2007-03-31

tomas10
Administrator
Reputacja :  [+ 6/ -0 ]

Re: Korporacja prawnicza,dzieki której można wygrać odszkodowanie.

Dzięki za informację. Jednak z życia wiem że wyciągnięcie odszkodowania nie jest do końca takie łatwe. Sprawy sądowe toczą sie latami, a wniesienie opłat sądowych też kosztuje. Mimo to zachęcam do skarżenia, gdyż w inny sposób nigdy nie wygramy i nikt nas nie zauważy. img/smilies/042

#3 2007-04-01

tomas10
Administrator

Mam gorącą prośbę, jeśli jest to możliwe podaj mi proszę adres e-mailowy do tej korporacji, gdyż mój komputer nie chce mnie "wpuścić" na Ich stronę.

#4 2007-04-02

cichy
Weteran

Niestety nie podali adresu email tylko odrazu jest formularz kontaktowy

spróbuj na tym linku

http://www.parea.pl/index.php?menu=spra … &ln=PL

to pewnie nie komputer nie chce Cie wpuścić tylko przeglądarka spróbuj Mozilla Firefox ale najpierw sprawdź czy masz zainstalowaną Jave

#5 2007-04-02

cichy
Weteran

tomas10 napisał(a):

Dzięki za informację. Jednak z życia wiem że wyciągnięcie odszkodowania nie jest do końca takie łatwe. Sprawy sądowe toczą sie latami, a wniesienie opłat sądowych też kosztuje. Mimo to zachęcam do skarżenia, gdyż w inny sposób nigdy nie wygramy i nikt nas nie zauważy. img/smilies/042

"
Osoby poszkodowane w wypadkach losowych (komunikacyjnych, na skutek błędów w sztuce lekarskiej...) w olbrzymiej większości przypadków nie dochodzą należnych im roszczeń. Dzieje się tak z powodu braku świadomości, braku czasu czy też wreszcie braku środków.

Standardem wśród kancelarii prawnych i firm trudniących się doradztwem prawnym w Polsce jest aby poszkodowany ponosił wszelkie koszty powództwa łącznie z kosztem porad prawnych i reprezentacji. Taka sytuacja powoduje że  dla wielu poszkodowanych opłaty te są za wysokie aby mieli szansę dochodzić swoich praw.

Dajemy tym osobom możliwość dochodzenia należnych im odszkodowań, dlatego naszym klientom oferujemy obsługę na najwyższym poziomie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek opłat do czasu pozytywnego zakończenia sprawy.

Nasz klient nie ponosi żadnych kosztów przy przyjęciu przez nas zlecenia prowadzenia sprawy, a także nie uiszcza opłat i kosztów sądowych. Przed przyjęciem sprawy do prowadzenia uzgadniamy z klientem wysokość naszego honorarium, które płatne jest dopiero po otrzymaniu przez poszkodowanego stosownego odszkodowania lub renty."

#6 2007-04-02

tomas10
Administrator

Serdeczne dzięki za informację. img/smilies/trink39

#7 2007-10-19

Not
Weteran
Reputacja :  [+ 2/ -0 ]

niewiem czy mam jakies szanse bo 18 lat minelo... zreszta o moje zakazenie rodzice wniesli sprawe niestety przegrali img/smilies/sad

• Index
  •  » NASZE STRONY
  •  » Korporacja prawnicza,dzieki której można wygrać odszkodowanie.

Stopka forum