Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-10-15

Darecki
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Darecki

Witam wszystkich! img/smilies/smile
Więc tak...  Jak juz wspomniałem od 3 lat wiem o wzw,  a prawdopodobnie zaraziłem się jakies 5 lat temu, tak twierdzi lekarz. Wiremie miałem zawsze poniżej 2000, w tym roku zrobiłem badania i pokazały że podskoczyla na ponad 4 tyś, czy 4 tyś to dużo? Na grudnia dostałem skierowanie na biopsje, mam nadzieję że pokaże że wszystko jest dobrze img/smilies/smile. Bogusia... Mam 28 lat,  fizycznie czuje się bardzo dobrze, nic mi nie dolega, za to psychicznie jestem trochę zmęczony img/smilies/hmm chciałbym żeby wszystko było tak jak kiedyś, czyli normalnie. Lekarz chce żebym leczył się interferonem, czytałem trochę o tym i boję się trochę tych skutków ubocznych, pracuje jako kierowca, nie wiem czy dam radę jednocześnie pracować i leczyć się. Jak to jest z tym interferonem? Takie to dziadostwo na prawdę jest? Skro ma tyle skutków ubocznych, to po co włączyli go w leczenie? Powiedzcie mi czy przez całowanie można zarazić się tym wirusem? Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka img/smilies/smile

#2 2017-10-15

sorte
Weteran
Reputacja :  [+ 44/ -5 ]

Re: Darecki

bzdura z tym 5 lat temu, nie da się tego określić jeśli nie miałeś wcześniej badanego antygenu HBs, większość zakażeń przewlekłych to zakażenia we wczesnym lub bardzo wczesnym dzieciństwie

#3 2017-10-16

Monik
Weteran
Reputacja :  [+ 18/ -5 ]

4tys to nie duzo. ale ja bym sie bala jezdzic po interferonie zawodowo autem...w ogole teraz bym juz nie wziela interferonu w ogole...zw przy takich wynikach. wazne jaka masz biopsje bo to ona pokaze czy warto

#4 2017-10-20

free_man
Moderator
Reputacja :  [+ 38/ -0 ]

Hej. Nie dowiesz się jak Twój organizm na niego zareaguje, dopóki nie weźmiesz pierwszych zastrzyków. Pracowałem normalnie, jeździłem samochodem małym i dużym, jedyne zwolnienia w trakcie terapii były na badania i do lekarza po następny zapas zastrzyków. Na szczęście szef przymknął oko i nie musiałem tego pokrywać urlopami img/smilies/big_smile.
Co do pocałunków... gdyby były z dodatkiem Twojej krwi, a partnerka nieszczepiona ;-)

Stopka forum