Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-09-05

Laura90
Weteran
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

Nadzieja umiera ostatnia...

Co moge powiedziec to ze tak naprawde ludzie nie wiedza za wiele o tym wirusie I nic nie mozna przewidziec nie urazajac nikogo Wy tez nic nie wiecie I nie zycze nikomu tego co mnie spotkalo.I tak  nie uwierzycie ze mam utajone wzw nastepna spraw to taka ze lacznie 15osob jest chorych w tym dwoje niemowlakow 5ciolatek I dorosli  przy ostrym wzw wychodzi na to ze mozna sie nawet zarazic przez glupie podanie reki czy picie z tych samych szklanek w pon ide do szpitala

Ostatnio edytowany przez free_man (2017-09-05 )

#2 2017-09-05

sorte
Weteran
Reputacja :  [+ 38/ -2 ]

Re: Nadzieja umiera ostatnia...

co Ty kobieto bredzisz ?!

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever."

#3 2017-09-05

raf
Weteran
Reputacja :  [+ 2/ -10 ]

Idziesz do szpitala do Tworek ?
W końcu.
Czas najwyższy.

#4 2017-09-05

kris_gda
Poczatkujacy uzytkownik

Właśnie! Jakie szklanki? Jaki dotyk? To tak nie działa. Poproś kogoś w szpitalu o rozmowę, niech Ci wytłumaczą. Zadawaj dużo pytań. To pomaga. Trzymam kciuki img/smilies/wink

#5 2017-09-05

ozi
Weteran
Reputacja :  [+ 26/ -18 ]

Możesz pokazać jaki masz wynik antygenu? Dane wrażliwe zamazać i najlepiej obok wyniku położyć karteczkę ze swoim nickiem.

To co napisałaś teraz i kiedyś w ogóle nie ma jakiejkolwiek logiki. Za pól roku znowu wpadniesz i okaże się, że całe osiedle chore na WZW.

#6 2017-09-05

Laura90
Weteran

Wiedzialam ze nikt z Was mi nie uwierzy chetnie wkleje wszystkie badania ale jak to zrobic juz kiedys probowalam to jak wytlumaczyc to ze moja corka jest chora zaszlam w ciaze I po pol roku zrobilan jej badania dopiero teraz pisula stwierdzil ze cs jest na rzeczy wiec to Wy sie leczcie bo gdyby ktos mnie wysluchal wiekszosc bylaby zdrowa za pol roku nie wiem co ze mna bedzie bo gdyby nie Lena to juz  dawno by mnie rutaj nie bylo

#7 2017-09-05

Laura90
Weteran

Ciekawe co bys Cie czuli gdyby Wasza wlasna rodzina I mama nie chciala by Was znac

Więcej kultury w Twoich wypowiedziach by się przydało - free_man

#8 2017-09-05

Monik
Weteran
Reputacja :  [+ 18/ -5 ]

ale corka zarazila sie jak bylas z nia w ciazy? czy teraz? ile ma lat?
poza tym niezmiennie powtarzam, co z reszta nawet w Housie bylo, ze zawsze ktos klamie. a wystarczyloo ze ktos uzyl twojej szczoteczki, golarki etc. maz/chlopak mogl cie zdradzic. jest masa innych sposobow by sie zarazic

#9 2017-09-05

Porek
Weteran
Reputacja :  [+ 12/ -1 ]

Laura! Plus jest taki ze wiesz co masz i mozesz sie leczyc. Nie panukuj. Nikt nie jest dlugowieczny. Skoro masz utajone to masz utajone. Z kim masz dziecko? Bo ost pisalas ze sie przyjaznisz z obojgiem. Bo i jeden chory i drugi. A Lena to Twoja koleznka? Tez ma dziecko i tez ma utajone wzw b. I napisala jeden watek i zamilkla.

#10 2017-09-06

Laura90
Weteran

Moja corka ma 6miesiecy tak naprawde ja mam 29lat bylam zareczona bylam z chopakiem 7lat roztalismy sie I wtedy tez poznalam  jak sie okazalao pozniej chlopaka z wzw b za jakis czas wrocilam do swojego bylego powiedzialam mu prawde wiec oboje sie przebadalismy wyszlo negatywnie wierzylam Wam tutaj no forum I 3lekarza ze nie ma takiej opcji abym byla chora okazalo sie ze jestem w ciazy.W ciazy powtorzylam badania wyszly ok no ale teraz moj facet mial robiona morfologie zle wyszla ja tez zrobilam w koncu zrobil badania na hbv I niestety wyszlo jak wyszlo  I nie tylko jemu mojej mamie siostrze bratu plakac mi sie chce jak to pisze I nie mowie ze to ja to wszystkich zarazilam ale wiem ze to ode mnie sie zaczelo I kokejne osoby zarazaly nastepne

#11 2017-09-06

Laura90
Weteran

Wszedzie pisze na wszystkich stronacj ze osoby z najblizszego otoczenia za narazeni na zakazenie a co dopiero jak ktos przechodzi ostre wzw nie wiedzac o tym

#12 2017-09-06

Laura90
Weteran

I to zaden plus bo gdyby ten chlopak wyznal prawde nie doszlo by do takiej tragedi kiedys byl.tu taki post jakis koles napisal ze przeszedl ostre wzw ale zwalczyl wirusa  przyznal sie tez ma wirasa hiv a wzw  dostal przez swoje bardzo towarzyskie zycie wiec zadam pytanie jak mozna tak oszukiwac innych I byc takim zsklamanym bo skoro on sie zarazil wzw przez swoje nie moralne zycie to pewnie z pelna premedytacja zarazal wirusem hiv

#13 2017-09-06

Porek
Weteran

Jak ost Ci sie pytalam to mowilas ze nie jestes z zadnym z nich. Nie wiem. Mam.nadzieje ze znajda rozwiazanie Twojego przypadku. Jestes Jedyna dlatego trudno w to uwierzyc.

#14 2017-09-06

Laura90
Weteran

No wlasnie jestem jedyna mnie samej trudno w to uwierzyc tak bardzo tego zaluje I tak bardzo chcialabym cofnac czas ale niestety...img/smilies/sad jestem zla ze nie wyszlo to w zeszlym roku bo moze moja corka bylaby zdrowa ja owszem potrzebuje pomocy jakiegos psychologa ale tylko I wylacznie z tego powodu ze z mojej glupoty moja rodzine spotkala taka tragedia poprostu sobie z tym nie radze.w dodatku ciagle zle sie czuje juz kiedys o tym pisalam

#15 2017-09-06

Porek
Weteran

Twoja corka tez jest chora? Ty masz stwierdzone utajone wzwb? Czy zmutowanego wirusa? Takiego bez mozliwosci ochrony szczepionka?

#16 2017-09-06

Laura90
Weteran

To co mam okaze sie dopiero w szpitalu podejrzewaja zmutowanego wirusa robilam morfologie limfocyty wysokie neutrifile I monocyty tez wariuja alat 60 aspat w normie

#17 2017-09-06

Porek
Weteran

A masz hbs dodtani czy ujemny? Masz hbv dna dodtanie czy ujemne? Czy jeszcze nie robilas tych badan? Napisz jaki masz wynik hbv dna...i hbs. Czy Twoi bliscy tez maja takie wyniki?

Ostatnio edytowany przez Porek (2017-09-06 )

#18 2017-09-06

raf
Weteran
Reputacja :  [+ 2/ -10 ]

W ciąży byłaś zdrowa, a po urodzeniu dziecko dostaje szczepionkę.
W takim razie jak się dziecko zaraziło i jak Ty się w ogóle zaraziłaś skoro miałaś anty hbs ponad 1000 ????
Coś tu nie gra...

#19 2017-09-06

Laura90
Weteran

A Wy dalej swoje ze to nie mozliwe jak ktos tu kiedys napisal w medycynie jest wszystko mozliwe I wychodzi na to z duzym.prawdopodobienstwem ze juz w ciazy bylam chora badania zrobia mi w koncu wszystkie w szpitalu wtedy Wam napisze a moi bliscy robili hbs wyszedl im dodatni I musza zrobic reszte badan wkleje Wam te badania tylko powiedzcie jak

#20 2017-09-06

Porek
Weteran

Jak maja hbs dodtanie to nie maja zmutowanego wirusa. Ty nie jestes zakazona bo masz hbs ujmne. Ale wklej badania. Wklej antyhbs hbs hbv dna alat ast i wszystko.co masz. A jak? Moze moderator pomoze.

#21 2017-09-06

Monik
Weteran
Reputacja :  [+ 18/ -5 ]

a kiedy w ciazy mialas badanie? przeciez moglas sie zarazic po badaniu ale rpzed porodem.
czy twoja mama siostra robila badania kiedykolwiek zanim urodzilas? przeciez mogli sie zarazic wczesniej, skad pomysl ze to ty zarazilas
czy corka miala jakies zabiegi. pobrania krwi etc w szpitalu? wiadomo ze szpitale sa rozne i rozny jest poziom higieny

#22 2017-09-06

michau
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 2/ -0 ]

Czy ktoś leczący się w Mysłowicach u dr Pisuły może  zweryfikować tą historię podczas najbliższej wizyty?

#23 2017-09-06

free_man
Moderator
Reputacja :  [+ 37/ -0 ]

michau napisał(a):

Czy ktoś leczący się w Mysłowicach u dr Pisuły może  zweryfikować tą historię podczas najbliższej wizyty?

Chyba nie myślisz że dr będzie z kimś rozmawiał o innym pacjencie? img/smilies/wink
Co do wrzucenia zdjęć, polecam wrzucić je na byle jaki serwis hostingowy który tworzy z automatu link do fotki do wrzucenia na forum, lub nie odpowiadać za pomocą "szybkiej odpowiedzi" tylko kliknąć na "Odpowiedź" pod ostatnim postem tematu, po prawej stronie. Tam można kliknąć w przycisk "Img" i dodać adres do foty ręcznie. Laura, jeśli chcesz coś tu wrzucić a nie chce Ci się w to bawić to na privie masz mojego maila, wrzucę Ci to do Twojego ostatniego wpisu.
Pzdr

#24 2017-09-06

michau
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 2/ -0 ]

free_man napisał(a):

Chyba nie myślisz że dr będzie z kimś rozmawiał o innym pacjencie? img/smilies/wink

Wiadomo, że lekarz nie poda żadnych szczegółów i nie powinien tego robić, ale myślę, że można się zapytać czy spotkał się z takim przypadkiem jaki opisuje Laura i czy według niego jest to możliwe. Ewentualna negatywna odpowiedź rozwiałaby wątpliwości.

#25 2017-09-06

Porek
Weteran

Jestem ZAA Miachu...

Stopka forum