Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-08-08

piotr73123
Weteran
Reputacja :  [+ 1/ -0 ]

Czerniak

Czesc Kochani,
Nie wiem od czego zaczac. Ostatnio mialem badania medycyny pracy ze wzgledu na znalezienie w koncu nowej b.fajnej pracy. Lekarz Medycyny zauwazyl u mnie dziwna zmiane na plecach i skierowal mnie w drzwi obok do dermatologa.dermatolog stwierdzil ze prawdopodobnie mam czerniaka. Jestem w wielkim szoku. Zawsze staram sie unikac promieni slonecznych.no i tak przy okazji bedac na badaniach wstepnych dostalem informacje ze mam poprosic o skierowanie w poz i udac sie do chirurga zeby wyciac to na nfz i dac do badania hista. Zrobie to prywatnie. Wlasciwie juz chcialem ale poniewaz wyjezdzam na urlop do Grecji niebawem z rodzina dermatolog stwierdzil ze lepiej po moim powrocie. Pisze o tym poniewaz nie chce sie wyzalac ale zebyscie sami zobaczyli jakie sa zrzadzenia losu. My myslimy o naszych watrobach i martwimy sie o nie a tu mozna na cos innego zachorowac i niedaj Boze zejsc. Na razie jestem w wielkim szoku jak i moja zona. Nie mamy obydwoje pojecia co z tym dalej. Chce zaczac od 1.09.br normalnie prace ale pelen obaw nie wiem co z tym bedzie dalej.
Pozdrawiam Was serdecznie,
Piotr

Ostatnio edytowany przez piotr73123 (2017-08-09 )

#2 2017-08-08

free_man
Moderator
Reputacja :  [+ 37/ -0 ]

Re: Czerniak

Cześć! Życzę Ci żeby to był fałszywy alarm! Jedź do Grecji, odpocznij sobie, nie zamartwiaj się bo to bez sensu, używaj mocnego kremu z filtrem na newralgiczne miejsce bo przecież nie będziesz siedział pod parasolem w tym pięknym kraju :-). Wrocisz i wszystko się wyklaruje! Pozdrawiam!

#3 2017-08-09

piotr73123
Weteran

Dziekuje za rade. Wlasnie tak zamierzam zrobic.
Pozdrawiam Wszystkich.
Piotr

#4 2017-08-15

piotr73123
Weteran

Czesc moi Drodzy ! Mam takie pytanie. Pytanie dotyczy watku ktory pociagnalem. W miedzy czasie wyskrobalem pieniadze i bylem skonsultowac sie u 3 dermatologow. Wszyscy mowia to samo. Trzeba usunac bo wyglada to na nowotwor. Czy zna ktos moze z Was jakiegos dobrego onkologa chirurga w Lodzi i okolicach ? Chcialbym d9 kogos dobrego z tym sie udac. Slyszalem o Panu Rutkowskim w Warszawie ale podobno tam ludzie w szpiworach czekaja w kolejce. Wizyta tez prywatna do poznego wieczoru 3 minutowa. Szukam kogos dobrego zeby to mi usunal z wlasciwym marginesem i ewentualnie mnie dalej poprowadzil jakby sie okazalo ze trzeba dalej cos z tym robic.
Z gory dziekuje za pomoc.
Piotr.

#5 2017-08-15

Bogusia
Weteran
Reputacja :  [+ 68/ -2 ]

Piotrze ,popytam na forum HCV.

Najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć.Trzeba je poczuć sercem -Helen Keller

#6 2017-08-15

piotr73123
Weteran

Dziekuje z calego serca Bogusiu !

Stopka forum