Carpe diem (Chwytaj dzien)

Nie jestes SAM !!!

• Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-07-19

ewek
Poczatkujacy uzytkownik
Reputacja :  [+ 0/ -0 ]

przytloczona informacjami

Czesc, jak w temacie jestem zagubiona i przytloczona informacjami ktore dostaje od lekarzy ...w zasadzie w ogole ich nie dostaje. Ale od poczatku...
Wlasnie dowiedzialam sie ze jestem zakazona. Test na antygen dodatni, potwierdzony.Panika bo nie wiadomo o co chodzi i wizyta u lekarza internisty. Spojrzal, poklepal i wypisal skierowanie do poradni. I tyle? W poradni chorob zakaznych kolejka do marca.
Doradzcie mi co mam robic, jakie badania jeszcze wykonac, co powinnam wiedziec?
Aha... no i jeszcze tekst lekarza przeciez to niemozliwe bo byla Pani szczepiona. Bylam i co z tego?! Mam 26 lat.

#2 2017-07-19

Ozal
Weteran

Re: przytloczona informacjami

Cześć,
na początku zawsze jest stres, ponieważ boimy się tego czego nie znamy. Kolejki niestety w przychodniach są długie. Można spróbować iść prywatnie do hepatologa i poprosić o skierowanie do szpitala (tak zrobił mój chłopak). Wtedy oczekiwanie krótsze i robią tam wszystkie badania. Na razie się nie stresuj, bo nie masz wyników badań. Wirus może być kontrolą jak u większości pacjentów img/smilies/smile.

Na szczepienie kilka procent ludzi nie odpowiada lub mogłaś zarazić się przed szczepieniem.

Jest tutaj sporo mądrych osób, którzy na pewno też coś doradzą.

Najważniejsze, aby sprawdzić w jakim stanie jest wątroba. Można prywatnie zrobić fibroscan (koszt ok. 300 zł) lub czekać na wizytę szpitalu/przychodni gdzie zrobią biopsję jeżeli będą przesłanki.

Ostatnio edytowany przez Ozal (2017-07-19 )

#3 2017-07-19

ewek
Poczatkujacy uzytkownik

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedz. Mam na pon umowiona wizyte u doktora Jakuba Klapaczyńskiego. Ktoś z Was się u niego leczy? Jakie badania mogę jeszcze zrobić przed wizytą? Internista zasugerował antygen raz jeszcze... jest sens?

#4 2017-07-19

sorte
Weteran
Reputacja :  [+ 38/ -2 ]

Miałaś szczepienie ale zapewne w gimnazjum, gdy byłaś już zarażona. Prawie wszystkie zakażenia przewlekłe to zakażenia z dzieciństwa.

"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever."

#5 2017-07-20

mp39
Poczatkujacy uzytkownik

Cześć,
Jeśli nie masz daleko do Mysłowic, to polecam klinikę ID Clinik ( ja mam 60 km do Mysłowic ale dla mnie to blisko ) Wizyty są prywatne, ale naprawdę warto. Leczą się tam ludzie z całego kraju.
Co do wirusa to nie ma co się stresować, ja żyje z nim już 30 lat i wątrobę mam F1. Ale nie wolno też bagatelizować tej choroby  !!!  Poszukaj dobrego specjalisty i wszystko będzie dobrze.
PS przeczytaj dokładnie to forum, tutaj znajdziesz naprawdę mnóstwo przydatnych informacji ....
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia img/smilies/smile

Ostatnio edytowany przez mp39 (2017-07-20 )

Stopka forum